SkyFol HP teplu odolná fólia

Je na zadných sedadlách horúco? Chceli by ste, aby Vaše deti cestovali v príjemnom chládku a bezpečí?

Zaparkujete svoje auto, ktoré sa zohreje behom pár hodín, a všetky súčiastky v interiéri vyžarujú teplo. Bezpečnostná detská sedačka má 60 stupňov a aj keď spustíte klimatizáciu, chladnejšie bude až za 10 minút. Ak dáte dieťa do detskej sedačky, okamžite bude prepotené, takže nemôžete zapnúť klimatizáciu. A neznesiteľné teplo naďalej preniká cez sklo. Ideálnym riešením je teplu odolná fólia, ktorej základným prevedením je séria SkyFol HP.

Až 58% ochrana voči teplu

Filtrujte teplo priamo na skle. Jemná kovová vrstva HP série filtruje infračervenú radiáciu, preto chráni proti horúčavám. Fólia zvyšuje komfort cestovania filtrovaním svetla ako aj ochranou proti teplu.

99% UV filter

Vďaka profesionálnej vrstve filtrujúcej UV žiarenie zabudovanej do štruktúry Skyfol HP série poskytujeme jednu z najvyšších hodnôt v odvetví fólií, ktorá vydrží po dlhé roky.

Estetický vzhľad

Poletujúci kus látky? Hrozné tienidlá? No tak. Fólie do okien sú estetickým výrobkom, ktorému môžete stále veriť, zatiaľ čo zároveň poskytujú dokonalú viditeľnosť, takže neohrozujú Vaše šoférovanie.

Až 97% filtrovanie svetla

Vaše dieťa nemôže pokojne spať v dôsledku svetla, zatiaľ čo staršie deti nedokážu vidieť na displej svojich mobilných zariadení. SkyFol HP séria poskytuje vynikajúcu ochranu voči príliš silnému oslneniu.

Americká kvalita

SkyFol HP séria je americkým výrobkom v Virgínie, vyrobený použitím najvyvinutejších pigmentov. Poskytuje dlhotrvajúci výkon bez toho, aby ste sa museli báť, že sa po rokoch stane fialovým, alebo sa odlepí od okna.

SkyFol NT Profesionálne riešenie tepelnej ochrany

Chceli by ste ochrániť svoje deti pred tým, aby cítili akúkoľvek páľavu? Chceli by ste sa vyhnúť prílišnej temnote na zadných sedadlách a zároveň ochrániť pasažierov pred pocitom páľavy?

Príjemné letné slnko sa môže v lete zmeniť na neznesiteľnú páľavu. Vaše deti nemôžu v aute pokojne spať, takže sú počas celej cesty podráždené. Alebo ešte horšie - ste napätý a nemôžete sa sústrediť na bezpečnú jazdu. Riešením je profesionálna tepelná ochrana v podobe SkyFol NT fólie, ktorá garantuje ticho a kľud na zadnom sedadle. Ak si vyberiete luxusnú SkyFol NT sériu pre Vaše auto, zaručí Vám vysokú úroveň komfortu, súkromia a dlhotrvajúci vzhľad.

Profesionálna tepelná ochrana

NT séria vyrobená použitím nano technológie obsahuje niekoľko tenkých vrstiev, preto dosahujem až 30% úroveň tepelnej ochrany.

Z USA na celý život

Na uhlíku založené, rozpúšťadlám odolné farbenie je veľmi odolné, preto sa u NT série rozhodne nestretnete s blednutím, ani úplne minimálnym. SkyFol NT séria vyrobená v USA, vo Virgínii používa najvyvinutejšie výrobné technológie.

Estetický vzhľad

Už žiadne poletujúce kusy látky alebo tienidlá. Použili by ste tieto škaredé spôsoby ochrany voči teplu na svojom aute, keď existuje krajšie, estetickejšie a profesionálnejšie riešenie Vašich problémov? Samozrejme, že nie.

Až 94% kontrola súkromia

Ste oslepený slnečným svetlom? Je problematické vidieť obrazovku tabletu? Urobte cestovanie na zadnom sedadle pohodlnejším, zatiaľ čo máte dokonalú viditeľnosť smerov von.